Mosmarrëveshje me motrën, dëmton dyert e shtëpisë - Bota Sot
Mosmarrëveshje me motrën, dëmton dyert e shtëpisë

Kronikë e zezë

Mosmarrëveshje me motrën, dëmton dyert e shtëpisë

Më: 24 prill 2019 Në ora: 10:36
Foto ilustrim

Policia në Gjilan ka arrestuar një të dyshuar pasi që i njëjti nën ndikim të alkoolit dhe pas një mosmarrëveshje me motrën e tij dëmton derën e dhomës së shtëpisë.

Me urdhër të prokurorit i dyshuari dërgohet në mbajtje.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat