Aksident i rëndë, dyshohet për disa të lënduar - Bota Sot
Aksident i rëndë, dyshohet për disa të lënduar

Kronikë e zezë

Aksident i rëndë, dyshohet për disa të lënduar

Më: 24 prill 2019 Në ora: 12:11
Ilustrim

Një aksident i rëndë ka ndodhur pak minuta më parë në aksin rrugorë Lezhë-Milot, pranë kryqëzimit të Treshit.

Nga informacionet e para mësohet se nga ky aksident kanë mbetur dy persona të lënduar, ndërsa drejt vendngjarjes pritet të mbërrijnë ambulanca dhe policia.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...