Të shtëna me armë në Prishtinë, plagoset një person - Bota Sot
Të shtëna me armë në Prishtinë, plagoset një person

Kronikë e zezë

Të shtëna me armë në Prishtinë, plagoset një person

Më: 24 prill 2019 Në ora: 21:58
Ilustrim

Një person ka mbetur i plagosur pas të shtënave me armë zjarri.

Një person është plagosur me armë zjarri në rrugën “Bajram Bahtiri” në Prishtinë.

Këtë e ka konfirmuar zëdhënësja e policisë në rajonin e Prishtinës, Flora Ahmeti.

Policia njofton se viktima është dërguar për trajtim mjekësor dhe është jashtë rrezikut për jetë.

Ndërsa i dyshuari është identifikuar dhe i njëjti po kërkohet nga ana e policisë

“Rreth orës 19:00 kemi marrë informatën se në rrugën “Bajram Bahtiri” në Prishtinë, një person është plagosur nga arma e zjarrit. Njësitet policore kanë dalë në vendin e ngjarjes dhe kane nisur një hetim lidhur me rrethanat  e këtij rasti. Viktima është dërguar për trajtim mjekësor, sipas informacioneve që kemi  është jashtë rrezikut për jetë ndërkohë që personi i dyshuar është identifikuar dhe i njëjti po kërkohet nga ana e policisë”, ka thënë Ahmeti.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...