Aksident i rëndë në Dibër, 4 persona të plagosur, 2 dërgohen me helikopter në Tiranë - Bota Sot
Aksident i rëndë në Dibër, 4 persona të plagosur, 2 dërgohen me helikopter në Tiranë

Kronikë e zezë

Aksident i rëndë në Dibër, 4 persona të plagosur, 2 dërgohen me helikopter në Tiranë

Më: 25 prill 2019 Në ora: 08:55
Ilustrim

Në orët e para të mëngjesit të sotëm një aksident i rëndq ka ndodhur në aksin e Qafë Buallit-Klos.

Nga të dhënat e para raportohet se 4 persona kanë mbetur të plagosur.

Mësohet se dy prej tyre janë në gjendje të rëndë dhe po i dërgojnë me helikopter drejt Tiranës.

Të gjithë të plagosurit ishin tek një fuoristradë e cila doli nga rruga pas një parakalimi të gabuar.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...