Aksident, tri vetura përfundojnë në ara - Bota Sot
Aksident, tri vetura përfundojnë në ara

Kronikë e zezë

Aksident, tri vetura përfundojnë në ara

Më: 25 prill 2019 Në ora: 18:02
Aksidenti

Një aksident ka ndodhur më parë në rrugën Viti -Ferizaj, përkatësisht në dalje të fshatit Partesh, nuk dihet nëse ka persona të lënduar.

Në fotografinë që ka KosovaPress shihen tri vetura të cilat kanë dalë nga rruga, dhe janë  hedhur në ara.

Policia ka dalë në vendin e ngjarjes dhe se shkaqet e aksidentit akoma nuk dihen./KosovaPress

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...