Shkojnë t’ia arrestojnë djalin, kanos policët - Bota Sot
Shkojnë t’ia arrestojnë djalin, kanos policët

Kronikë e zezë

Shkojnë t’ia arrestojnë djalin, kanos policët

Më: 26 prill 2019 Në ora: 11:43
Ilustrim

Policia ka arrestuar një person të dyshuar në rrugën “Vëllezërit Fazliu”, në Prishtinë i cili gjatë kontrollimit –bastisjes së shtëpisë së tij kishte kanosur tre zyrtarët policorë në detyrë, pasi djali i tij moshë e mitur ishte i dyshuar dhe identifikuar në një raste vjedhje.

I dyshuari pas intervistimit me vendimin e prokurorit, dërgohet në qendrën e mbajtjes.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...