Zhduket një vajzë në Pejë - Bota Sot
Zhduket një vajzë në Pejë

Kronikë e zezë

Zhduket një vajzë në Pejë

Më: 12 maj 2019 Në ora: 14:41
Ilustrim

Një vajzë në Pejë ka shkuar dje në mëngjes në shkollë për testin e diturisë, dhe nuk është kthyer në shtëpi.

Rastin e ka raportuar në Polici, nëna e vajzës, e cila ka deklaruar se asnjëherë nuk ka ndodh që viktima të mos kthehet nga shkolla. Rasti është duke u hetuar.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat