Lëndohet gjatë përleshjes me hajnat - Bota Sot
Lëndohet gjatë përleshjes me hajnat

Kronikë e zezë

Lëndohet gjatë përleshjes me hajnat

Më: 12 maj 2019 Në ora: 15:25
Ilustrim

Një person ka raportuar se derisa ishte brenda në shtëpi ka vërejtur dy persona të panjohur, të maskuar dhe me armë në dorë, ndërsa gjatë përleshjes viktima ka pësuar lëndime trupore, ndërsa të dyshuarit janë larguar në drejtim të panjohur.

Rasti ka ndodhur në Rahovec, ndërkohë, vazhdon të hetohet.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...