Ofendon policët, arrestohet - Bota Sot
Ofendon policët, arrestohet

Kronikë e zezë

Ofendon policët, arrestohet

Më: 13 maj 2019 Në ora: 10:48
Ilustrim

Policia ka arrestuar një të dyshuar në Istog për arsye se i njëjti ka ofenduar dhe ka penguar zyrtarët policorë derisa ishin duke u marrë me një aksident trafiku.

I dyshuari me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...