Vajza rrah nënën në Kamenicë - Bota Sot
Vajza rrah nënën në Kamenicë

Kronikë e zezë

Vajza rrah nënën në Kamenicë

Më: 15 maj 2019 Në ora: 11:21
Ilustrim

Policia në Kamenicë e ka arrestuar të dyshuarën pasi që e njëjta ka sulmuar fizikisht nënën e saj.

E njëjta është intervistuar dhe me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...