Policia kap dy femra dhe dy meshkuj për prostitucion në Fushë-Kosovë, më pas i liron - Bota Sot
Policia kap dy femra dhe dy meshkuj për prostitucion në Fushë-Kosovë, më pas i liron

Kronikë e zezë

Policia kap dy femra dhe dy meshkuj për prostitucion në Fushë-Kosovë, më pas i liron

Më: 15 maj 2019 Në ora: 11:23
Foto ilustrim

Katër persona ka arrestuar dje policia në Fushë-Kosovë. Për dy meshkuj dhe dy femra u dyshua se merreshin me prostitucion, pas intervistimit ata janë liruar.

Njoftimi i plotë i policisë:

Marrje me prostitucion,Fushë Kosovë 14.05.2019 – 10:00. Janë  arrestuar katër të dyshuar, dy femra dhe dy meshkuj K/Shqiptarë, nën dyshimin se të njëjtit kanë kryer veprën e lartcekur. Me urdhër të prokurorit të dyshuarit pas intervistimit janë liruar në procedurë të rregullt.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...