4 të arrestuar për prostitucion në Fushë Kosovë - Bota Sot
4 të arrestuar për prostitucion në Fushë Kosovë

Kronikë e zezë

4 të arrestuar për prostitucion në Fushë Kosovë

Më: 15 maj 2019 Në ora: 11:34
Ilustrim

Dy femra dhe dy meshkuj janë arrestuar në Fushë Kosovë, nën dyshimin se të njëjtit kanë kryer veprën marrje me prostitucion.

Me urdhër të prokurorit të dyshuarit pas intervistimit janë liruar në procedurë të rregullt.

Rasti ka ndodhur ditën e djeshme, bën të ditur Policia e Kosovës.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...