Tentim vrasje në Fushë Kosovë - Bota Sot
Tentim vrasje në Fushë Kosovë

Kronikë e zezë

Tentim vrasje në Fushë Kosovë

Më: 18 maj 2019 Në ora: 11:04
Foto ilustrim

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mbrëmjen e djeshme në Fushë Kosovë.

Një i dyshuar mashkull ka shtënë me armë zjarri në drejtim të viktimës mashkull shqiptar duke e lënë të plagosur, dhe ka ikur nga vendi i ngjarjes me veturë.

Viktima është dërguar për tretman mjekësor në QKUK ku është konfirmuar se i njëjti është jashtë rrezikut për jetë.

Me urdhër te gjykatësit të procedurës paraprake, është bastisur shtëpia e të dyshuarit ku janë gjetur dhe konfiskuar tri arme, 5 fishekë dhe një sasi e substancave narkotike.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...