Arrestohen dy persona në Gjilan, dyshohen për vjedhje - Bota Sot
Arrestohen dy persona në Gjilan, dyshohen për vjedhje

Kronikë e zezë

Arrestohen dy persona në Gjilan, dyshohen për vjedhje

Më: 18 maj 2019 Në ora: 11:05
Foto ilustrim

Policia në Gjilan ka arrestuar dy të dyshuar meshkuj nën dyshimin për vjedhje.

Sipas raportit policor, dyshohet se të njëjtit kanë kryer vjedhje në disa lokacione të ndryshme.

Dy të dyshuarit janë intervistuar dhe me vendim të prokurorit janë dërguar në mbajtje.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...