Godet lisin me veturë, lëndohen tre pasagjerë - Bota Sot
Godet lisin me veturë, lëndohen tre pasagjerë

Kronikë e zezë

Godet lisin me veturë, lëndohen tre pasagjerë

Më: 18 maj 2019 Në ora: 12:19
Foto ilustrim

Një person ka shkaktuar vetaksident në Rahovec, pasi ka humbur kontrollin mbi veturën dhe ka dalur jashtë rruge me ç’rast ka goditur një lis.

Si pasojë e aksidentit lëndime trupore kanë pësuar tre pasagjerë, një mashkull dhe dy femra dhe të njëjtit janë dërguar për tretman mjekësor.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...