Plagoset me armë zjarri një i ri në Mitrovicë - Bota Sot
Plagoset me armë zjarri një i ri në Mitrovicë

Kronikë e zezë

Plagoset me armë zjarri një i ri në Mitrovicë

Më: 18 maj 2019 Në ora: 23:44
Foto ilustrim

Sonte rreth orës 23:15 është plagosur me armë zjarri Rr. M, rreth 23 vjeçar, në veri të Mitrovicës.

Gjendja e tij shëndetësore është e rëndë dhe është duke u trajtuar në repartin e kirurgjisë.

Nuk dihen arsyet e sulmit, ndërsa lajmin e ka konfirmuar zëvendësdrejtori i Policisë së Kosovës për Rajonin e veriut, Besim Hoti.

Ai ka konfirmuar rastin, ku ka bërë të ditur se i plagosuri gjendet në spital, në repartin e kirurgjisë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...