Martohet me të miturën nga Mali i Zi, arrestohet i dyshuari - Bota Sot
Martohet me të miturën nga Mali i Zi, arrestohet i dyshuari

Kronikë e zezë

Martohet me të miturën nga Mali i Zi, arrestohet i dyshuari

Më: 19 maj 2019 Në ora: 10:58
Ilustrim

Një person është arrestuar pasi i njëjti është martuar me të miturën nga Mali i Zi.

Sipas raportit të Policisë, pas intervistimit ai është liruar.

“Është arrestuar i dyshuari mashkull K/Rom pasi që i njëjti ishte martuar me viktimën femër Rome-shtetase e Malit të Zi dhe e njëjta ishte dërguar në spitalin rajonal Pejë për të lindur. Viktima deklaron se ka pëlqimin e prindërve për martesë. Me vendim të prokurorit, i dyshuari pas intervistimit është liruar në procedurë të rregullt”, bëhet e ditur nga Policia e Kosovës. 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...