Kanos policët, arrestohet - Bota Sot
Kanos policët, arrestohet

Kronikë e zezë

Kanos policët, arrestohet

Më: 19 maj 2019 Në ora: 11:25
Foto ilustrim

Policia e Kosovës ka arrestuar dje në Gjakovë një person të dyshuar pasi që i njëjti ka kanosur dhe penguar policët gjatë kryerjes së detyrës.

Ngjarja ka ndodhur në rrugën “Beqir Kastrati” në  Gjakovë. I dyshuari me urdhër të prokurorit  është dërguar në mbajtje.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat