Digjet një shtëpi në Deçan - Bota Sot
Digjet një shtëpi në Deçan

Kronikë e zezë

Digjet një shtëpi në Deçan

Më: 20 maj 2019 Në ora: 12:08
Foto ilustrim

Një person nga Deçani ka raportuar në Polici se në rrethana të panjohura shtëpia e tij i është përfshirë nga zjarri.

Njësitë relevante dhe zjarrfikësit kanë dalë në vendin e ngjarjes dhe kanë lokalizuar zjarrin. Përveç dëmeve materiale që dyshohet të jetë në vlerë rreth 20 mijë euro nuk raportohet për lëndime në njerëz.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...