Aksident në Dollc: Lëndohen 5 persona, një në gjendje të rëndë - Bota Sot
Aksident në Dollc: Lëndohen 5 persona, një në gjendje të rëndë

Kronikë e zezë

Aksident në Dollc: Lëndohen 5 persona, një në gjendje të rëndë

Më: 21 maj 2019 Në ora: 21:20
Ilustrim

Një aksident i rëndë ka ndodhur në fshatin Dollc të Klinës, ku kanë mbetur të lënduar pesë persona.

Zëdhënësi i Policisë Rajonale të Pejës, Xhevat Ibra, ka treguar se janë të lënduar katër vajza dhe një djalë.

“Pesë persona janë të lënduar, një djalë e katër vajza. Njëra nga vajzat ka lëndime më të rënda dhe pritet të dërgohet në QKUK në Prishtinë”, ka thënë Ibra.

Ai ka thënë se së shpejti Policia do të dalë me detaje të tjera rreth vendit të ngjarje dhe të lënduarve.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...