Vdes njëri nga të aksidentuarit në autostradën ‘Arbën Xhaferi’ - Bota Sot
Vdes njëri nga të aksidentuarit në autostradën ‘Arbën Xhaferi’

Kronikë e zezë

Vdes njëri nga të aksidentuarit në autostradën ‘Arbën Xhaferi’

Më: 22 maj 2019 Në ora: 09:54
Ilustrim

Një aksident i rëndë trafiku ka ndodhur dje në autostradën “Arbën Xhaferi”.

Si pasojë, fillimisht Policia e Kosovës kishte raportuar se katër persona kanë pësuar lëndime trupore, shkruan lajmi.net.

Mirëpo më vonë, njëri nga të lënduarit ka ndërruar jetë pas plagëve të marra.

Në aksident raportohet të kenë qenë të përfshira dy vetura dhe një kamionetë.

Me urdhër të prokurorit, trupi i pajetë dërgohet në obdukson ndërsa i dyshuari në mbajtje.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...