Burrë e grua kapen me patentë shoferë të falsifikuar - Bota Sot
Burrë e grua kapen me patentë shoferë të falsifikuar

Kronikë e zezë

Burrë e grua kapen me patentë shoferë të falsifikuar

Më: 22 maj 2019 Në ora: 10:31
Ilustrim

Janë arrestuar dy meshkuj në Gjilan, pasi që njëri prej tyre në mënyrë të rreme ka falsifikuar patentë shofer, lëshuar nga shteti i Austrisë për përfitime personale duke pajisur të dyshuarin tjetër dhe bashkëshorten e tij e cila është pajisur me dokument patentë shofer të Kosovës përmes patentë shoferit të falsifikuar të Austrisë.

Me vendim të prokuronit dy të dyshuarit janë dërguar në mbajtje .  Policia raporton se rasti ka ndodhur në Gjilan, më 21 maj.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat