Tentim vrasje në Prizren - Bota Sot
Tentim vrasje në Prizren

Kronikë e zezë

Tentim vrasje në Prizren

Më: 23 maj 2019 Në ora: 12:16
Foto Ilustrim

Policia në Prizren ka arrestuar një person pasi që dyshohet se ka shtënë me armë zjarri në drejtim të dy viktimave njëri boshnjak dhe tjetri shqiptar.

Si pasojë lëndime trupore ka pësuar njëri prej tyre i cili është dërguar për tretman mjekësor në QKUK. 

Gjatë bastisjes në shtëpinë e të dyshuarit është gjetur dhe është konfiskuar një pistoletë me 61-fishekë, me të cilën dyshohet se ka kryer veprën cekur. Me vendim të prokurorit, i dyshuari pas intervistimit është dërguar në mbajtje.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...