Sulmohet femra në Malishevë - Bota Sot
Sulmohet femra në Malishevë

Kronikë e zezë

Sulmohet femra në Malishevë

Më: 23 maj 2019 Në ora: 12:17
Foto Ilustrim

Policia arrestoi një të dyshuar në Malishevë pasi që i njëjti pas një mosmarrëveshje në familje e ka sulmuar një femër.

Viktima nuk ka pasur lëndime të dukshme dhe nuk ka pranuar tretman mjekësor. Pas intervistimit, me aktvendim të prokurorit kujdestar, të dyshuarit është dërguar në mbajtje.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat