Policia gjen armë gjatë kontrollit të një makine - Bota Sot
Policia gjen armë gjatë kontrollit të një makine

Kronikë e zezë

Policia gjen armë gjatë kontrollit të një makine

Më: 24 maj 2019 Në ora: 09:28
Ilustrim

Njësiti policor ka ndaluar një veturë BMW me targa vendore me ngasës mashkull në lagjen “Dardania” në kryeqytet.

Gjatë kontrollit në çantën e dorës është gjetur dhe konfiskuar një armë Sig Sauer 7.65mm me tre fishekë.

Është konsultuar prokurori i cili ka urdhëruar qe rasti të hetohet në procedurë të rregullt.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...