Sulmohen te policë, arrestohen dy persona në Obiliq - Bota Sot
Sulmohen te policë, arrestohen dy persona në Obiliq

Kronikë e zezë

Sulmohen te policë, arrestohen dy persona në Obiliq

Më: 24 maj 2019 Në ora: 10:13
Ilustrim

Njësiti policor ka arrestuar në Obiliq dy të dyshuar të komunitetit rom, pasi të njëjtit kanë sulmuar fizikisht zyrtarët policor gjatë kryerjes së detyrës zyrtare.

Tre zyrtar policor kanë pësuar lëndime të lehta trupore dhe kanë marrë tretman mjekësor, ndërsa të dyshuarit me urdhër të prokurorit janë dërguar në mbajtje.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...