Policia jep detaje për therjen me thikë në Pejë - Bota Sot
Policia jep detaje për therjen me thikë në Pejë

Kronikë e zezë

Policia jep detaje për therjen me thikë në Pejë

Më: 24 maj 2019 Në ora: 10:52
Ilustrim

Policia e Pejës ka raportuar për ngjarjen që ka ndodhur mbrëmë në Pejë ku një i ri është therur me thikë.

Sipas Policisë për këtë rast ka arrestuar një të dyshuar ndërsa vikitma ëshjtë dërguar në QKU dhe gjendja e tij është e rëndë.

Me vendim të prokurorit i dyshuari është dërguar në mbajtje.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...