Aksident në Prishtinë, përfshihet edhe një motoçiklist - Bota Sot
Aksident në Prishtinë, përfshihet edhe një motoçiklist

Kronikë e zezë

Aksident në Prishtinë, përfshihet edhe një motoçiklist

Më: 24 maj 2019 Në ora: 16:57
Pamje nga aksidenti

Një aksident trafiku ndërmjet një veture dhe motoçiklisti ka ndodhur para pak çastesh në kryeqytet.

Një veturë është aksidentuar me një motoçikletë, në lagjen Dardania të Prishtinës.

Nuk dihet nëse ka të lënduar, por nga ky aksident është shkaktuar kolonë.

Ndërkohë, policia vazhdimisht po bën apel për kujdes në trafik.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...