Therje me thikë në Suharekë - Bota Sot
Therje me thikë në Suharekë

Kronikë e zezë

Therje me thikë në Suharekë

Më: 25 maj 2019 Në ora: 10:32
Foto ilustrim

Një person është arrestuar në Suharekë, pasi që i njëjti ka sulmuar me thikë viktimën mashkull.

Viktima ka pësuar lëndime dhe i njëjti ka pranuar tretman mjekësor. Me vendim të prokurorit i dyshuari lirohet në procedurë të rregullt.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...