Gjenden afër 2000 mijë lloje të barnave pa banderola - Bota Sot
Gjenden afër 2000 mijë lloje të barnave pa banderola

Kronikë e zezë

Gjenden afër 2000 mijë lloje të barnave pa banderola

Më: 25 maj 2019 Në ora: 11:05
Foto ilustrim

Njësia Rajonale për Hetimin e Krimeve Ekonomike dhe Korrupcionit në Pejë në bashkëpunim me inspektorët e Ministrisë së Shëndetësisë kanë kontrolluar disa barnatore ku kanë gjet dhe konfiskuar 1724 paketime të llojeve të ndryshme të barnave pa banderola.

Lidhur me rastin  është njoftuar Prokurori dhe rasti mbetet nën hetime.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...