Zhduket një person në Pejë - Bota Sot
Zhduket një person në Pejë

Kronikë e zezë

Zhduket një person në Pejë

Më: 25 maj 2019 Në ora: 15:52
Foto ilustrim

Një person ka raportuar në Policinë e Kosovës se daja i tij është larguar nga shtëpia e tij në Pejsë dhe nuk dihet asgjë për vendndodhjen e tij.

Policia nuk ka dhënë më shumë detaje, por thotë se është në kërkim të personit.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...