Arrestohet një femër për shantazh - Bota Sot
Arrestohet një femër për shantazh

Kronikë e zezë

Arrestohet një femër për shantazh

Më: 26 maj 2019 Në ora: 15:41
Foto ilustrim

Një femer është arrestuar në Podujevë, pasi që e njëjta përmes rrjeteve sociale kishte shantazhuar dy viktimat, një mashkull dhe një femër.

Me urdhër të prokurorit e dyshuara dërgohet në mbajtje.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...