Një person i humbur në Viti - Bota Sot
Një person i humbur në Viti

Kronikë e zezë

Një person i humbur në Viti

Më: 26 maj 2019 Në ora: 15:45
Foto ilustrim

Një femër ka raportuar se vëllai i saj është larguar nga shtëpia dhe nuk dihet asgjë për vendndodhjen e tij.

Njësitet policore janë duke hetuar rastin.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat