Bën aksident dhe ikë nga vendi i ngjarjes - Bota Sot
Bën aksident dhe ikë nga vendi i ngjarjes

Kronikë e zezë

Bën aksident dhe ikë nga vendi i ngjarjes

Më: 27 maj 2019 Në ora: 11:25
Ilustrim

Policia njofton se në aksidentin që ka ndodhur më 25 maj në Prizren pas hetimeve të bëra është identifikuar i dyshuari i cili me veturën e tij BMW X5 me targa vendore kishte qenë pjesëmarrës në aksident komunikacioni me lëndime të lehta trupore dhe pas aksidentit ishte larguar nga vendi i ngjarjes.

Me urdhër të prokurorit, rasti procedohet në procedurë të rregullt.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...