Ndalohen në rrugë dhe sulmojnë një person, arrestohen - Bota Sot
Ndalohen në rrugë dhe sulmojnë një person, arrestohen

Kronikë e zezë

Ndalohen në rrugë dhe sulmojnë një person, arrestohen

Më: 8 qershor 2019 Në ora: 15:26
Foto ilustrim

Dy persona janë arrestuar në fshatin Bequk të Vushtrrisë, të cilët janë ndaluar në rrugë, duke sulmuar fizikisht një person, e më pas njëri prej të dyshuarve kishte shtënë në ajër me pushkë të gjuetisë të cilën e kishte pas me vete.

Nga i dyshuari është konfiskuar një pushkë e gjuetisë për të cilën armë i dyshuari ka poseduar leje por me afat të skaduar.

Në konsultim me prokurorin dy të dyshuarit pas intervistimit janë liruar në procedurë të rregullt.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat