Marihuanë dhe armë në shtëpi, arrestohet - Bota Sot
Marihuanë dhe armë në shtëpi, arrestohet

Kronikë e zezë

Marihuanë dhe armë në shtëpi, arrestohet

Më: 8 qershor 2019 Në ora: 15:35
Foto ilustrim

Një person është arrestuar në Mitrovicë, pasi gjatë kontrollit në shtëpinë e tij janë gjet dhe konfiskuar 7.2 gramë substanca narkotike të dyshuara si marihuanë dhe një pushkë automatike AK 47 me pesë fishek.

Pas intervistimit i dyshuari me urdhër të prokurorit është liruar, rasti vazhdon të hetohet në procedurë të rregullt.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...