Thyhet bankomati, vidhet një sasi e konsiderueshme parash - Bota Sot
Thyhet bankomati, vidhet një sasi e konsiderueshme parash

Kronikë e zezë

Thyhet bankomati, vidhet një sasi e konsiderueshme parash

Më: 9 qershor 2019 Në ora: 09:47
Pamje nga vendi i ngjarjes

Në orët e para të mëngjesit të sotëm, persona ende të paidentifikuar kanë vjedhur një bankomat të një banke të nivelit të dytë në qytetin e Durrësit.

Dyshohet se gjatë grabitjes ata kanë marrë një sasi lekës ende të papërcaktuar.

Policia ka shkuar menjëherë në vendngjarje dhe po punon për identifikimin dhe kapjen e autorëve.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...