Aksident trafiku në magjistralen Prishtinë- Mitrovicë, ka të lënduar - Bota Sot
Aksident trafiku në magjistralen Prishtinë- Mitrovicë, ka të lënduar

Kronikë e zezë

Aksident trafiku në magjistralen Prishtinë- Mitrovicë, ka të lënduar

Më: 9 qershor 2019 Në ora: 15:15
ilustrim

Gjashtë persona janë lënduar si pasojë e një aksidenti që ka ndodhur të shtunën në rrugën Prishtinë-Mitrovicë.

Sipas Policisë të përfshira në aksident kanë qenë dy automjeteve civile me targa vendore.

Si pasojë e aksidentit për veç dëmeve materiale, lëndime trupore pësojnë shoferët e automjeteve si dhe katër pasagjerë.

Të lënduarit, ndihmën e parë e kanë marrë në QKMF në Vushtrri dhe për trajtim të mëtejmë dërgohen në QKUK-së në Prishtinë. Rasti nën hetime.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...