Gjuan me armë në aheng, arrestohet - Bota Sot
Gjuan me armë në aheng, arrestohet

Kronikë e zezë

Gjuan me armë në aheng, arrestohet

Më: 9 qershor 2019 Në ora: 15:46
ilustrim

Një person është arrestuar pasi ka gjuajtur me armë në ajër gjatë një ahengu në fshatin Lubizhdë të Prizrenit.

Ngjarja ka ndodhur dje pas mesnate, ndërsa nga i dyshuari është konfiskuar një armë dhe gjashtë gëzhoja.

Me vendim të prokurorit i dyshuari pas intervistimit lirohet, rasti shkon në procedurë të rregullt.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...