Vjedhin në market, arrestohen dy persona - Bota Sot
Vjedhin në market, arrestohen dy persona

Kronikë e zezë

Vjedhin në market, arrestohen dy persona

Më: 9 qershor 2019 Në ora: 15:56
Foto ilustrim

Dy person janë arrestuar në Lipjan, pasi që të njëjtit kishin thyer një market dhe kishin vjedhur disa gjëra.

Me vendim të prokurorit të dyshuarit pas intervistimit dërgohen në mbajtje.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...