Zhduket një grua në Podujevë - Bota Sot
Zhduket një grua në Podujevë

Kronikë e zezë

Zhduket një grua në Podujevë

Më: 9 qershor 2019 Në ora: 16:06
Foto ilustrim

Një femër është raportuar si e zhdukur në qytetin e Podujevës.

Rastin e ka raportuar babai i saj, i cili ka informuar se ajo së bashku me vajzën e saj janë larguar nga shtëpia dhe nuk dihet vendndodhja e tyre.

Rasti është duke u hetuar.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...