Kapen 500 euro fals në Viti - Bota Sot
Kapen 500 euro fals në Viti

Kronikë e zezë

Kapen 500 euro fals në Viti

Më: 9 qershor 2019 Në ora: 16:12
Foto ilustrim

Një punëtor i bankës private në Viti ka informuar policinë se nga i dyshuari gjatë deponimit të parave, ka pranuar një kartëmonedhë prej 500 euro fals.

Rasti ka ndodhur më 7 qershor në ora 14.15, thuhet në raportin e sotëm të Policisë së Kosovës.

Me vendim të prokurorit pas intervistimit i dyshuari është liruar dhe rasti shkon në procedurë të rregullt.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...