Atentat në mesnatë, plagoset një burrë - Bota Sot
Atentat në mesnatë, plagoset një burrë

Kronikë e zezë

Atentat në mesnatë, plagoset një burrë

Më: 10 qershor 2019 Në ora: 08:26
Foto ilustrim

Një person është plagosur në Tepelenë, si pasojë e një atentati.

Ai quhet Saimir Gjoka.

Ngjarja ka ndodhur në fshatin Turan në orën 3:00 të natës.

Gjoka u qëllua me armë zjarri pranë shtëpisë së tij.

Një prej plumbave e ka kapur dhe e ka plagosur, por është jashtë rrezikut për jetën.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...