E bën vëllaun për spital, arrestohet - Bota Sot
E bën vëllaun për spital, arrestohet

Kronikë e zezë

E bën vëllaun për spital, arrestohet

Më: 10 qershor 2019 Në ora: 12:51
Foto ilustrim

Policia në Prizren ka arrestuar një të dyshuar pasi që pas një mosmarrëveshje ka sulmuar fizikisht vëllain e tij.

 Viktima ka pësuar lëndime trupore dhe është trajtuar në spital, ndërsa i dyshuari me vendim të prokurorit dërgohet në mbajtje.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...