Mosmarrëveshje me vëllanë, dëmton dyert e oborrit - Bota Sot
Mosmarrëveshje me vëllanë, dëmton dyert e oborrit

Kronikë e zezë

Mosmarrëveshje me vëllanë, dëmton dyert e oborrit

Më: 11 qershor 2019 Në ora: 11:08
Ilustrim

Policia e Kosovës raporton se në Ferizaj është arrestuar i dyshuari pasi që i njëjti pas një mosmarrëveshje me vëllain e tij ka dëmtuar dyert e oborrit.

Gjatë intervistimit i dyshuari ka pranuar se posedon armë M/48. Arma me pesë fishekë të kalibrit 7.9 mm dhe një thikë janë konfiskuar ndërsa me vendim të prokurorit i dyshuari dërgohet në mbajtje.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...