Përleshen mes vete, arrestohen tetë persona - Bota Sot
Përleshen mes vete, arrestohen tetë persona

Kronikë e zezë

Përleshen mes vete, arrestohen tetë persona

Më: 11 qershor 2019 Në ora: 11:42
Ilustrim

Policia e Kosovës ka arrestuar tetë persona në Landovicë të Prizrenit pasi që të njëjtit janë përleshur fizikisht në mes vete.

Të njëjtit kanë pësuar lëndime trupore dhe kanë pranuar tretman mjekësor. Të dyshuarit pas intervistimit me vendim të prokurorit janë liruar në procedurë të rregullt.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...