Aksident mes veturës dhe motoçikletës në Prishtinë - Bota Sot
Aksident mes veturës dhe motoçikletës në Prishtinë

Kronikë e zezë

Aksident mes veturës dhe motoçikletës në Prishtinë

Më: 11 qershor 2019 Në ora: 20:36
Pamje nga vendi i ngjarjes

Një aksident komunikacioni ka ndodhur para disa minutash në Prishtinë, përkatësisht në rrugën ‘Luan Haradinaj’.

Një motoçikletë është aksidentuar me veturën e cila po qarkullonte në atë rrugë.

Nuk  raportohet për të lënduar nga aksidenti, derisa ekipet policore kanë dal menjëherë në teren.

Ky aksident ka krijuar edhe kolonë të gjatë në këtë rrugë.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat