Përplasen dy ‘Benz-a’ në qendër të Krujës, të plagosur - Bota Sot
Përplasen dy ‘Benz-a’ në qendër të Krujës, të plagosur

Kronikë e zezë

Përplasen dy ‘Benz-a’ në qendër të Krujës, të plagosur

Më: 12 qershor 2019 Në ora: 09:05
Ilustrim

Një aksident ka ndodhur mëngjesin e sotëm në qendër të qytetit të Krujës.

Mësohet se dy persona kanë mbetur të plagosur nga përplasja e dy makinave tip ‘Benz’.

Të plagosurit janë sjellë me urgjencë në Tiranë dhe ndodhen në spitalin e Traumës.

Ende nuk dihen shkaqet e aksidentit në qendër të Krujës, ndërsa policia ka nisur hetimet.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...