Katër të mitur arrestohen në Prizren për grabitje - Bota Sot
Katër të mitur arrestohen në Prizren për grabitje

Kronikë e zezë

Katër të mitur arrestohen në Prizren për grabitje

Më: 12 qershor 2019 Në ora: 11:24

Policia në Prizren ka arrestuar katër të dyshuar, tre-meshkuj dhe një femër (të mitur ), pasi të njëjtit duke përdorur forcën dhe mjete të forta, i kanë grabitur para të gatshme një personi në vlerë 880 €.

Të gjithë të dyshuarit, pas intervistimit në prezencë të prindërve dhe avokatëve, në konsultim me prokurorin, janë dërguar në mbajtje.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...