Pejë, arrestohet një person pasi i gjendet një ‘AK47’ - Bota Sot
Pejë, arrestohet një person pasi i gjendet një ‘AK47’

Kronikë e zezë

Pejë, arrestohet një person pasi i gjendet një ‘AK47’

Më: 15 qershor 2019 Në ora: 10:19
Policia e Rajonit të Pejës

Policia e Rajonit të Pejës mbrëmë ka arrestuar një person. Njësitet Policore kanë bastisur një shtëpi, ku kanë arritur që të gjejnë një armë të tipit ‘AK47’ me 30 fishek 7.62mm.

Të gjitha janë konfiskuar dhe në konsultim me prokurorin i dyshuari është liruar dhe rasti shkon ne procedurë te rregullt.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat